INVL Logo

KARJERA

Daugiau nei tris dešimtmečius dirbdami investicijų valdymo rinkoje, profesionalius ir tikslo siekiančius darbuotojus vertiname kaip vieną svarbiausių verslo sėkmės sąlygų. Nauji komandos nariai yra laukiami mūsų grupėje. Darbuotojus vertiname pagal pasiektus rezultatus, skatiname jų augimą grupės viduje. Vertybės, kuriomis žmonės vadovaujasi priimdami įvairius sprendimus, mums yra labai svarbios. Darbuotojams suteikiame galimybę tapti verslo dalininkais, nes tikime, kad tapę verslo dalininkais ir gaudami naudos iš „Invaldos INVL“ augimo, bendrovių darbuotojai bus dar labiau motyvuoti prisidėti prie verslo sėkmės, todėl skatiname juos taikydami opcionų politiką. Galimybę įsigyti bendrovės „Invalda INVL“ akcijų opcionų suteikiame įmonių, kuriose grupė valdo daugiau kaip pusę akcijų, darbuotojams.

ŠIUO METU IEŠKOME

Mūsų komandoje visada laukiame motyvuotų, norinčių daug nuveikti savo srities profesionalų ar tik pradedančių savo darbą žmonių.

 

Šiuo metu ieškomehttps://www.invl.com/apie-mus/karjera/

 

Skatiname iniciatyvą ir nuolat ieškome darbuotojų, turinčių idėjų ir potencialo jas išplėtoti aktualiose verslo srityse. Jei tai jūs, kreipkitės [email protected]