INVL Logo

PATIRTIS

Dabar

Siekiame kurti ilgalaikę vertę investuotojams ir daryti teigiamą ekonominį poveikį Baltijos regionui. Susitelkiame į tas turto klases ir regionus, kuriuos geriausiai išmanome. Šiuo metu koncentruojamės į alternatyvias investicijas ir šeimos biuro paslaugas.

2022-2023 m. turėjome reikšmingų sandorių turto valdymo srityje. Užbaigėme „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse įsigijimą ir įgyvendinome sandorį dėl dalies „Invaldos INVL“ ir Šiaulių banko mažmeninių verslų sujungimo. Tai – fundamentalūs žingsniai vystant mažmeninį verslą, orientuotą į brandesnę, stabilų finansinį pagrindą bei investicines pajamas siekiančią turėti visuomenę.

 

2010-ieji

Bendrovė tęsė sėkmingą investicinę veiklą farmacijos, kelių infrastruktūros, baldų gamybos, nekilnojamojo turto, pastatų priežiūros, IT ir kitose srityse.

Siekdama turėti efektyvų ir investuotojams aiškų verslo modelį, bendrovė atliko pertvarkas – 2014 m. atskyrė bei išgrynino veiklas ir pradėjo veikti kaip struktūrizuota turto valdymo grupė. Tai investuotojui suteikė daugiau pasirinkimo galimybių, likvidumą, rizikų atskyrimą, skaidrumą, galimybę būti regiono augimo ir plėtros dalimi.

Grupės bendrovių valdomo turto dydis 2019 m. viršijo 1 mlrd. EUR.

 

2000-ieji

Bendrovė augo kartu su šalimi. Reikšmingai išaugęs nuosavas turtas (bendrovė buvo daugelio įmonių, verslų ir akcijų paketų turėtoja bei pastatų savininkė), turimos investicijos finansų, nekilnojamojo turto, farmacijos, viešbučių valdymo, gamybos ir paslaugų srityse Lietuvoje bei aplinkinėse rinkose, struktūra ir kompleksiškumas reikalavo pokyčių. Grupės įmonės buvo pertvarkytos, sukuriant savarankiškus ir aiškiai apibrėžtus sektorius.

„Invalda INVL“ buvo viena lyderiaujančių investicinių bendrovių, turinti įtaką žmonių gerovei, įmonių plėtrai bei šalies ekonomikos stiprėjimui. Bendrovė investavo į įmones Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Slovakijoje ir kitose šalyse; į nekilnojamąjį turtą, vykdė privataus kapitalo sandorius ir kontroliuojamų įmonių veiklos priežiūrą.

1990-ieji

Nepriklausomybės atkūrimo aušroje bendraminčių grupė, kurios daugumą sudarė akademinių sluoksnių atstovai, sutarė, kad tinkamas metas imtis iniciatyvos ir įkurti investicinę bendrovę kuriančią vertę ir prisidedančią prie šalies ekonomikos. Tuo metu savo investicinius čekius į „Invaldą INVL“ investavo ir pirmieji tūkstančiai žmonių, kurie gavo naudą iš įmonės augimo ir kurių dalis dar ir šiandien yra bendrovės akcininkais.

Nuo 1995 m. bendrovės akcijos įtrauktos į vertybinių popierių biržos sąrašus. Nuo to laiko „Invaldos INVL“ akcijos kaina išaugo daugiau nei 150 kartų.