INVL Logo

„Invalda INVL“ akcininkai pritarė mažmeninių verslų...

Pirmaujančios Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės „Invalda INVL“ akcininkai trečiadienį pritarė mažmeninių verslų sujungimo sandoriui su Šiaulių banku. Tądien verslų sujungimui buvo pritarta ir Šiaulių banko akcininkų susirinkime.

Daugiau

„Invalda INVL“ akcininkai balsuos, ar pritarti...

Pirmaujančios Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės „Invalda INVL“ akcininkai balsuos, ar pritarti mažmeninių verslų sujungimo sandoriui su Šiaulių banku. „Invaldos INVL“ neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas rengiamas vasario 22 dieną.

Daugiau

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas rugsėjo pabaigoje...

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas šių metų rugsėjo pabaigoje siekė 98 mln. eurų arba 8,28 euro akcijai – šie rodikliai buvo atitinkamai 19,2 proc. ir 19,8  proc. mažesni nei 2021 metų pabaigoje.

Daugiau

Šiaulių bankas ir „Invalda INVL“ jungia mažmeninius...

Didžiausias lietuviško kapitalo Šiaulių bankas ir pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė „Invalda INVL“ jungia mažmeninius verslus ir siekia sukurti naujos kartos modernų, į klientų poreikius orientuotą finansų rinkos dalyvį, didinantį konkurenciją užsienio kapitalo institucijų dominuojamoje rinkoje ir kuriantį vertę Lietuvos ekonomikai.     

Daugiau

„Invalda INVL“ pasirašė 6,3 mln. eurų kredito linijos...

Pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė „Invalda INVL“ pasirašė 6,3 mln. eurų kredito linijos sutartį su „Luminor“ banku.

Daugiau

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas pirmojo pusmečio...

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas šių metų birželio pabaigoje siekė 101,4 mln. eurų arba 8,58 euro akcijai – šie rodikliai buvo atitinkamai 10 proc. ir 10,56 proc. mažesni nei 2021 metų pabaigoje.

Daugiau

„Invalda INVL“ užbaigė gyvybės draudimo verslo...

Pirmaujanti Baltijos šalyse turto valdymo grupė „Invalda INVL“ tampa investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupe, sėkmingai užbaigdama „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse įsigijimą.

Daugiau

„Invalda INVL“ pasirašė darbuotojų akcijų opcionų...

Pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ pasirašė su darbuotojais akcijų opcionų sutartis dėl 40 862 bendrovės akcijų įsigijimo ateityje.

Daugiau

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas pirmojo ketvirčio...

„Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas šių metų kovo pabaigoje siekė 113,1 mln. eurų arba 9,63 euro akcijai – šie rodikliai buvo 6,7 proc. mažesni nei 2021 metų pabaigoje. 

Daugiau