INVL Logo

Startuoja „Invalda“ interneto svetainė

UAB „Neosymmetria“ investicinei bendrovei „Invalda“ sukūrė naują Interneto svetainę www.invalda.lt. Projekto tikslas – suteikti esamiems ir potencialiems investicinės bendrovės „Invalda“ klientams išsamią informaciją apie įmonės veiklą, sėkmingai įgyvendintus projektus ir operatyviai informuoti apie naujienas.

Pasak UAB „Neosymmetria“ direktoriaus Arūno Kumpio, įmonė pageidavo originalios koncepcijos nepriekaištingai techniškai įgyvendintos svetainės. „Siūlėme pasirinkti augimo ir natūralaus gamtos ciklo simbolių – medžių – motyvą. Svetainės dizainas skirtingais metų laikais keičia spalvas, o kartu – ir nuotaikas. Tai svetainei suteikia gyvumo, nes tokiu būdu ji prisitaiko prie sezoniškumų“, – tikino jis.

Sukurta patogi vartotojo sąsaja, aiški navigacijos sistema, estetinis modernios svetainės dizainas ir funkcionalumas. Pažangi turinio valdymo sistema „NeoTVS“ leidžia bendrovės darbuotojams be specialių programuotojo įgūdžių ir papildomos patirties operatyviai atnaujinti duomenis ir kitą informaciją.

AB „Invalda“ prezidento pavaduotojas Alvydas Banys pasidžiaugė, kad įmonės svetainė išsiskiria dizaino, informatyvumo bei funkciniais sprendimais.
„Svetainės kūrimo konkursą laimėjusios įmonės pasiūlyta koncepcija sutapo su bendrovės lūkesčiais, todėl jos motyvai bus naudojami ir kituose komunikacijos kanaluose“,- teigė jis.

Apie bendrovę

UAB „Neosymmetria“ yra informacinių technologijų paslaugų srityje dirbanti Lietuvos privataus kapitalo kompanija, nuo 2000 m. projektuojanti bei diegianti elektroninės komunikacijos sprendimus telekomunikacijų, finansų, nekilnojamojo turto ir kitų sektorių įmonėms. Tarp bendrovės klientų yra nemažai Lietuvoje ir užsienyje gerai žinomų kompanijų: „Ernst & Young“, „SEB Vilniaus bankas“ grupės įmonės, „Omnitel“ ir kitos.