„InMedica“ investuoja į plaukų transplantacijos paslaugas

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“, į kurį yra investavęs „INVL Baltic Sea Growth Fund“,  įsigijo plaukų transplantacijos ir slinkimo gydymo srityje veikiančią kliniką „Hair Clinic“. Ši investicija, pasak „InMedica“ atstovų, atspindi augantį tokių paslaugų poreikį rinkoje – planuojama naujų klinikos padalinių  ir komandos plėtra.
 
„Ši investicija atspindi rinkos tendencijas – aiškiai matome augantį plaukų transplantacijos poreikį rinkoje. Jei anksčiau Lietuvoje susidurdami su šia problema vyrai gėdydavosi ją spręsti, tai šiandien „Hair Clinic“ teikiamos paslaugos pamažu tampa įprastu dalyku, padedančiu išvengti išties didelio diskomforto. Tikime „Hair Clinic“ kompanija ir jos galimybėmis užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę, kurią kuria tarptautinės patirties turinti profesionalų komanda, taikanti šiuolaikines gydymo technologijas“, – apie investiciją pasakoja „InMedica“ generalinis direktorius Kęstutis Broniukaitis.
 
„Hair Clinic“ klinikoje pacientams atliekama tiek plaukų transplantacija, tiek ir gydymas bei kitos reikalingos procedūros. Pasak „InMedica“ vadovo K. Broniukaičio, atsižvelgiant į pakankamai didelį „Hair Clinic“ prekių ženklo žinomumą, planuojama ir toliau jį išlaikyti bei vystyti.
 
100 proc. „Hair Clinic“ akcijų „InMedica“ įsigijo iš dviejų akcininkų – Vytenio Škarnulio ir Vytauto Dockaus, kurie ir toliau ketina prisidėti prie „Hair Clinic“ veiklos vystymo.
 
„Džiaugiamės įvykusiu sandoriu ir galimybe toliau prisidėti prie kompanijos plėtros – tikime, jog su „InMedica“ pagalba pavyks sėkmingai įgyvendinti klinikos padalinių plėtrą ir kituose Lietuvos miestuose bei dar efektyviau užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, kurios šiandien tampa aktualios ne tik vyrams, bet ir moterims, gydant plaukų išretėjimo problemas, transplantuojant antakius ir atliekant kitas aktualias procedūras“, –  sako V. Škarnulis.
 
Vilniuje įsikūrusi klinika „Hair Clinic“ įsteigta 2019 m. Šiuo metu įmonėje dirba 18 darbuotojų, pernai įmonės apyvarta siekė 326 tūkst. Eur.
 
Apie „InMedica“
 
Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 19 šeimos medicinos centrų, 4 plataus profilio, 1 specializuota kardiologijos klinika , 2 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos. 2019 metais Vilniuje įsikūrusiame Santariškių medicinos miestelyje savo veiklą pradėjo ir modernus „InMedica“ dienos chirurgijos centras.
2020 m. „InMedica“ grupėje dirbo daugiau kaip 750 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos buvo teikiamos daugiau nei 90 tūkst. registruotų pacientų. 2020 m. grupė gavo 18  mln. eurų pajamų. Nuo 2019 m. vasario mėn. 70 proc. „InMedica“ tinklo akcijų valdo didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ per jam priklausančią bendrovę „BSGF Sanus“.
 
Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“
 
165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF). EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, kuris yra Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą.
 
Fondas siekia suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10-30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis. Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Fondas jau yra investavęs į keturias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, inžinerinių paslaugų ir aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo) sektoriuose.
 
Fondą valdo viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management, kuri priklauso „Invaldos INVL“ grupei. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 200 tūkst. klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,2 mlrd. eurų vertės turto. Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ sukaupė 30 metų svarią patirtį valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.

Grįžti į naujienų sąrašą