INVL Logo

INICIATYVOS FONDAS

Verslo sėkmė yra neatsiejama nuo indėlio į pažangius šalies visuomenės procesus. Siekdama prisidėti prie vertės kūrimo visuomenei 2007 metais „Invalda INVL“  įsteigė viešąją įstaigą „Iniciatyvos fondas“.

„Iniciatyvos fondas“ skatina socialinę veiklą, rengia integruotas programas, skatinančias atskiras visuomenės grupes imtis iniciatyvos ir aktyviai prisidėti prie atsakingos bei darnios visuomenės kūrimo. Programos skirtos gyventojų žinių lygio kėlimui, lavinimui ir atokiausių Lietuvos regionų gyventojų integracijai.

Fondas įgyvendino įvairias programas, skirtas skatinti mokytis ir tobulėti (dovanojamos knygos bibliotekoms, elektroniniai leidiniai ir literatūra moksleiviams, pedagogams), skatino aktyvų gyvenimo būdą, ugdė miesto bendruomenes rūpintis gamta. 2016 – 2020 m. buvo vykdoma programa „Pozityvus dienoraštis“, kurios tikslas – padėti galvoti pozityviai bei įkvėpti sektinu pavyzdžiu.

Visos „Iniciatyvos fondo“ programos

RENKUOSI MOKYTI

„Renkuosi mokyti“ programos esmė – paskatinti ne švietimo srityje dirbančius profesionalus keisti savo karjeros kryptį ir tapti mokytojais. Programa atrenka tik motyvuotus ir į vaiką orientuotus kandidatus, paruošia juos dirbti mokykloje bei suteikia nuolatinį tobulėjimą ir palaikymą. Taip ugdomi veržlūs ir motyvuoti mokytojai, sudominantys vaikus juos supančiu pasauliu.

„Renkuosi mokyti“ programa iki šiol yra paruošusi 215 mokytojų, kuriuos priėmė 117 Lietuvos mokyklų. Ir ši programa ne tik rengia mokytojus. Ji taip pat turi lyderių auginimo projektą, kur atrenkami geriausi kandidatai tapti Lietuvos mokymo įstaigų vadovais. Per artimiausius dvejus metus programa siekia pritraukti 500 naujų mokytojų, kelti mokytojo prestižą visuomenėje.

Šis projektas yra vienas iš tų, kuris atspindi mūsų organizacijos vertybes – padėti Lietuvai augti ir tapti dar gražesne ir stipresne šalimi.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.renkuosimokyti.lt

MOTERŲ KLUBAS

Klubo idėja gimė po itin sėkmingos „Moterų akademijos“ iniciatyvos, kurios pagrindinis tikslas buvo moterų finansinis švietimas, tiksliau – kad moterys drąsiau jaustųsi prisidėdamos prie šeimos biudžeto valdymo. Buvo siekiama kuo daugiau moterų supažindinti su verslo, investavimo ir finansų sritimis, nepamirštant ir tokių temų kaip etiketas, kelionės, vaikų mokslai ir kt.

Pakvietus sulaužyti stereotipą, kad šiandien finansų pasaulyje vis dar daugiausia karaliauja vyrai, ir sulaukus didelio susidomėjimo, nuspręsta kartą per metus vykstančias paskaitas organizuoti tęstiniu klubo formatu.

Moterų klubas žada jaukią ir neįpareigojančią aplinką, aktualias temas, profesionalius pranešėjus ir lengvas diskusijas. Klubo susitikimai organizuojami kartą per mėnesį, mokslo metų sezonu.

Daugiau informacijos – el. paštu [email protected].

JAUNIMO AKADEMIJA

Jaunimo akademija – tai grupės klientų vaikams, moksleiviams, skirtas paskaitų ciklas, kurio centre – jaunimo finansinis švietimas ir karjeros planavimas. Paskaitų metu dalyviai ugdo finansų valdymo įgūdžius, susipažįsta su verslo pasaulio subtilybėmis, plačiomis mokslų, karjeros pasirinkimo galimybėmis ir taisyklėmis, investavimu į skirtingas turto klases, inovatyviais laisvalaikio praleidimo būdais bei daugeliu kitų temų, kurias privalu išmanyti įtakingam jaunimui.

Paskaitas veda savo srities profesionalai: nuo bankininkų iki startuolių fondų valdytojų, nuo nekilnojamojo turto projektų vystytojų iki gamybos įmonių atstovų, nuo golfo trenerių iki etiketo žinovų. Svarbu ir tai, jog mokomasi interaktyviai: vyksta ne tik teorijos pristatymai, bet ir atliekamos praktinės užduotys, vykstama į ekskursijas, organizuojamos įvairios pramogos.

Akademija, pelniusi išskirtinį klientų ir jaunimo pripažinimą, vyksta kartą per metus, vasarą. Paskaitos ir praktika trunka savaitę.

Daugiau informacijos – el. paštu [email protected].