INVL Logo

IŠPLATINTA 10 MLN. EURŲ VERTĖS BENDROVĖS OBLIGACIJŲ EMISIJA

Nuo 2024 m. birželio 3 d. 10.00 val. iki 2024 m. birželio 12 d. 13.00 val. Bendrovė viešai siūlė 10 mln. eurų  vertės nekonvertuojamųjų vidutinės trukmės obligacijų. 481 investuotojas pateikė pavedimus pasirašyti obligacijų už bendrą 29,035 mln. eurų sumą – obligacijų paklausa viršijo pasiūlą 2,9 karto.

Fiksuotos palūkanos buvo nustatomos aukciono būdu 7-8 proc. intervale. Paraiškų dydis, kokybė ir įvairovė leido „Invaldai INVL“ nustatyti 7 proc. metinę palūkanų normą – žemiausią nurodyto intervalo ribą. Palūkanos investuotojams bus mokamos kas pusmetį, skaičiavimo bazė 30E/360.

Obligacijų įsigijo 216 Baltijos šalių investuotojų. Obligacijos pervedamos į investuotojų vertybinių popierių sąskaitas 2024 m. birželio 14 d.

PAGRINDINĖS OBLIGACIJŲ EMISIJOS SĄLYGOS

Bendra pirmos emisijos suma: 10 000 000 EUR
Platinimas vyko: Nuo 2024 m. birželio 3 d. 10.00 val. iki 2024 m. birželio 12 d. 13.00 val.
Metinės palūkanos: Taikoma 7 proc. fiksuota metinė palūkanų norma
Palūkanų mokėjimas: Išmokamos kas pusę metų laikotarpio pabaigoje, skaičiavimo bazė 30E/360
Trukmė: 3 metai
Užstatas: Dalies bendrovei priklausančių AB Šiaulių bankas akcijų pirmosios eilės įkeitimas. Skolos ir vertės santykis (angl. Loan to Value, LTV) ne didesnis nei 50%
Įtraukimas į reguliuojamą rinką: „Nasdaq Baltic“ skolos vertybinių popierių sąrašas nuo 2024 m. liepos 1 d.
ISIN kodas LT0000409229
Bazinis prospektas Bazinis prospektas (anglų kalba)
Atnaujintos galutinės sąlygos (nurodyta galutine palūkanų norma) Atnaujintos galutinės sąlygos (anglų kalba)
Atnaujinta santrauka Atnaujinta santrauka (lietuvių kalba)
Atnaujinta santrauka Atnaujinta santrauka (latvių kalba)
Atnaujinta santrauka Atnaujinta santrauka (estų kalba)
Atnaujinta santrauka Atnaujinta santrauka (anglų kalba)

VYKĘS OBLIGACIJŲ EMISIJOS PRISTATYMAS

2024 m. birželio 6 d., 16.00 val. įvyko viešai platinamos 10 mln. eurų vertės obligacijų emisijos pristatymas investuotojams.

Pristatymas vyko nuotoliniu būdu anglų kalba. Dalinamės pristatymo skaidrėmis ir jo įrašu.

Bet kokios investicijos į vertybinius popierius, taip pat ir obligacijas, yra susijusios su tam tikromis rizikomis, įskaitant ir galimybę prarasti dalį investicijos arba visą investiciją, todėl prieš investuodamas į Obligacijas, kiekvienas potencialus investuotojas turi įsivertinti savo patirtį, finansines galimybes ir poreikius bei investavimo tikslus ir atidžiai susipažinti Prospektu ir kitais Obligacijų emisijos dokumentais, įskaitant pirmosios emisijos Galutines sąlygas ir Obligacijų emisijos santrauką.

SVARBUS ĮSPĖJIMAS:

Prospektas yra vienintelis teisiškai įpareigojantis dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie Bendrovę, Obligacijas, jų viešą siūlymą ir įtraukimą į prekybą reguliuojamoje rinkoje. Prospektas yra paskelbtas Bendrovės interneto svetainėje (www.invaldainvl.com), taip pat adresu www.nasdaqbaltic.com ir www.crib.lt.

Lietuvos banko Prospekto patvirtinimas neturėtų būti laikomas skatinimu įsigyti Obligacijų. Potencialiems investuotojams rekomenduojama prieš priimant investavimo sprendimą susipažinti su Prospektu siekiant suprasti visą su sprendimu investuoti į Obligacijas susijusią galimą riziką ir grąžą. Be to, atkreiptinas dėmesys, kad Prospektas parengtas pagal Reglamento 2017/1129 reikalavimus ir Prospekto pagrindu bus vykdomas viešas Obligacijų siūlymas Lietuvos Respublikoje, Latvijos Respublikoje ir Estijos Respublikoje.