INVL Logo

PENSIJŲ FONDAI

Valdome pensijų fondus Latvijoje nuo 2002 metų, o Lietuvoje – nuo 2004 metų. Klientų turtu rūpinasi investicijų profesionalai, turintys daugiau nei 10 metų patirties ir pelnę tarptautinį pripažinimą – tai viena didžiausių ir labiausiai patyrusių komandų regione.

Užsiimame išskirtinai investavimu, tad pensijų fondams skiriame ypatingą dėmesį. Sukaupta patirtis leidžia klientams pasiūlyti geriausius kaupimo pensijai sprendimus.

„Invalda INVL“ grupė siekia ne tik padėti žmonėms užtikrinti savo ir artimųjų finansinę gerovę, bet prisideda ir prie darbdavių socialinės atsakomybės – siūlo sprendimus, padedančius organizacijoms pasirūpinti darbuotojų ilgalaike motyvacija ir finansiniu saugumu. INVL pensijų fondai – efektyvi darbuotojų motyvavimo priemonė, kurią pasirinko jau 900 įmonių.

 

II PAKOPOS PENSIJŲ FONDAI

INVL pensijų fondai Lietuvoje

II pakopos pensijų fondai valdomi pagal gyvenimo ciklo strategiją. Pensijų fonde kaupti paprasta, nes jis yra pritaikytas pagal gimimo metus ir parenkamas automatiškai. Likus 18 metų iki pensijos, gyvenimo ciklo fondai pradeda mažinti riziką, mažindami akcijų ir didindami obligacijų dalį fonde.

Dalyviai kaupia gimimo datas rodančiuose pensijų fonduose:
„INVL pensija 1954-1960“, „INVL pensija 1961-1967“, „INVL pensija 1968-1974“, „INVL pensija 1975-1981“, „INVL pensija 1982-1988“, „INVL pensija 1989-1995“, „INVL pensija 1996-2002“

Taip pat veikia „INVL pensijų turto išsaugojimo fondas“, skirtas pensinio amžiaus sulaukusių asmenų lėšoms.

Pensijų fondų rezultataiwww.invl.com

INVL pensijų fondai Latvijoje

Norint gauti optimalią investicijų grąžą, II pakopos pensijų fondas turi būti pasirinktas atsižvelgiant į kiekvieno amžių. Jaunesniems žmonėms patariama rinktis fondus, kuriuose daugiau investuojama į akcijas, o vyresnio amžiaus pensijų fondų dalyviams – tuos, kuriuose būtų didesnė obligacijų dalis ir mažesnė akcijų dalis. Taigi, sulaukus tam tikro amžiaus, pensijų fondas turėtų būti pakeistas į mažiau rizikingą.

Galima rinktis vieną iš 4 II pakopos pensijų fondų:
INVL Maximum 16+
INVL Extra 47+
INVL Comfort 53+
INVL Conservative 58+

Pensijų fondų rezultataiwww.invl.lv

III PAKOPOS PENSIJŲ FONDAI

Kaip kaupiama III pensijų pakopoje?

III pensijų pakopa – patrauklus pasirinkimas norintiems kaupti savarankiškai.  Lėšas pervesti į šį fondą galite tiek Jūs, tiek Jūsų šeimos nariai ar darbdavys.

Rinkitės INVL III pakopos fondus!

Lietuvos banko 2022 m. I ketv. pabaigos duomenimis, INVL III pakopos pensijų fondai užėmė pirmaujančias vietas pagal pastarųjų 5 metų vidutinę metinę grąžą 3 iš 5 pensijų fondų kategorijose.

Rezultatai

Pasidomėkite, kaip sekasi INVL pensijų fondams Lietuvoje (III pakopos pensijų fondų rezultatai) ir Latvijoje (III pakopos pensijų fondų rezultatai)

Daugiau informacijos apie „INVL Asset Management“ pensijų fondus Lietuvoje: https://www.invl.com/pensija/

Daugiau informacijos apie INVL Asset Management pensijų fondus Latvijoje: https://www.invl.lv/lat/lv/