INVL Logo

„InMedica“ pasirašė Joniškio medicinos klinikos įsigijimo sutartį

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ pasirašė Joniškyje veikiančios medicinos klinikos UAB „Saulenė“, teikiančios pirminio ir antrinio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, įsigijimo sutartį. Tai pirmoji „InMedica“ investicija Joniškio regione.  

„Iki šiol „InMedica“ neteikė medicinos priežiūros paslaugų Joniškio regione.  Džiaugiamės, jog suvienijus jėgas kokybiškas paslaugas nuo šiol galėsime teikti ir Joniškio gyventojams. „InMedica“ planuose – investicijos į moderniausius, klinikos paslaugų kokybę didinančius sprendimus, siekiant užtikrinti naujų paslaugų plėtrą ir prieinamumą didesniam skaičiui pacientų“, – teigia „InMedica“ generalinis direktorius Kęstutis Broniukaitis.       

„InMedica“ įsigyta klinika UAB „Saulenė“ Joniškyje veikia nuo 2004 metų, turi padalinį Žagarėje. Klinikoje teikiamos pirminės sveikatos priežiūros, odontologijos ir antrinio lygio ambulatorinės paslaugos. Šiuo metu klinikoje dirba 33 darbuotojai. Klinika turi 5 tūkst. registruotų pacientų, 2020 m. Bendrovės apyvarta siekė 850 tūkst. eurų. 

Įsigijimo sutartis pasirašyta su klinikos įkūrėjais Jurgita Damalakiene ir Gintaru Damalaku. 

Pasak medicinos klinikos „Saulenė“ direktorės Jurgitos Damalakienės, „Stiprus užnugaris privačioms medicinos klinikoms ypač reikalingas koronaviruso akivaizdoje, todėl tikime, kad susijungimas su „InMedica“ ženkliai prisidės prie dar efektyvesnių klinikos veiklos procesų bei pacientams teikiamų paslaugų kokybės gerinimo“. 

Apie „InMedica“ 

Šiuo metu 35 klinikų tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ yra vienas iš didžiausių privačios medicinos centrų Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 21 šeimos medicinos centrų, 4 plataus profilio, 3 specializuotos kardiologijos klinikos, 6 „walk-in“ formato klinikos, 3 laboratorijos ir 1 plastinės chirurgijos klinika. 

 „InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 1000 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 100 tūkst. registruotų pacientų, 2020 m. grupė gavo beveik 18 mln. eurų pajamų. Nuo 2019 m. vasario mėn. 70 proc. „InMedica“ tinklo akcijų valdo didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ per jam priklausančią bendrovę „BSGF Sanus“. 

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“ 

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra vienas didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF). EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, kuris yra Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą. 

Fondas siekia suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10-30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis. Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Fondas jau yra investavęs į keturias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, inžinerinių paslaugų ir aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo) sektoriuose. 

Fondą valdo viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“, kuri priklauso „Invaldos INVL“ grupei. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones. Grupės bendrovėms daugiau kaip 250 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai iki 2021 m. III ketv. pabaigos patikėjo valdyti virš 1,5 mlrd. eurų vertės turto. Nuo 1991 m. veikianti „Invalda INVL“ sukaupė 30 metų svarią patirtį valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione. 

 

Daugiau informacijos:
Kęstutis Broniukaitis
„InMedica“ generalinis direktorius
Tel. +370 618 19174
El. paštas: [email protected]