INVL Logo

INVL grupė užbaigė privačios skolos fondą valdančios „Mundus“ įsigijimo sandorį

Baltijos šalyse pirmaujančiai investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupei INVL priklausanti „INVL Asset Management” užbaigė privačios skolos fondą valdančios turto valdymo bendrovės „Mundus“ akcijų įsigijimo sandorį. 

„Akcijų konsolidavimas vienose rankose padės panaudoti sukauptą patirtį stiprinant mūsų pozicijas alternatyvių investicijų rinkoje ir sėkmingai kurti didesnę vertę klientams ir investuotojams“, – sako INVL grupės Privataus kapitalo padalinio vadovas Vytautas Plunksnis.

Išpirkus 49 proc. akcijų iš „Mundus“ partnerių Audriaus Mozūro ir toliau aktyvią veiklą šioje bendrovėje tęsiančio fondo valdytojo Martyno Grikinio, „INVL Asset Management” tapo vienintele privačios skolos fondą „Mundus Bridge Finance“ valdančios įmonės akcininke.

Atvirojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Mundus Bridge Finance“ siekia ilgalaikės stabilios grąžos investuodamas į sparčiai augančio alternatyvaus finansavimo sektoriaus įmonių neviešai platinamus skolos vertybinius popierius ir teikdamas laikinąjį finansavimą (angl. bridge financing) įvairaus pobūdžio projektams. Privačios skolos fondas nuo veiklos pradžios 2015 metais jau atliko 18 sandorių.

2023 metų sausio pabaigoje „Mundus Bridge Finance“ valdomas turtas siekė 26,6 mln. eurų.

Apie INVL 

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 300 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,75 mlrd. eurų vertės turto. Jau daugiau kaip 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.