INVL Logo

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ papildomai pritraukė 1,895 mln. JAV dolerių

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“, investuojantis į pasaulinio lygio ilgamečio valdytojo infrastruktūros objektų fondą, papildomai pritraukė 1,895 mln. JAV dolerių. Į fondą investavo 7 investuotojai.

Po fondo investicinių vienetų platinimo, pasibaigusio rugsėjo 15 dieną, „INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ pritrauktas kapitalas pasiekė 39,390 mln. JAV dolerių. Į infrastruktūros objektus Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) valstybėse narėse investuojančiam fondui lėšas patikėjo iš viso 95 investuotojai.

„Investuotojų nuotaikas kapitalo rinkose vis dar temdo ne tik karas Ukrainoje, bet ir infliacija, kylančios palūkanų normos ir lėtėjantis ekonomikos augimas. Tačiau investuotojai pastebi alternatyvias idėjas, kaip investuoti į pasaulinio lygio fondus, diversifikuoti lėšas ir apsaugoti jas nuo nuvertėjimo“, –  sako INVL grupės privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis.

Pasaulinio lygio infrastruktūra yra patraukli turto klasė, kuriai būdinga apsauga nuo infliacijos. Tiek geografiškai, tiek sandorių dydžiu diversifikuotas portfelis, nuspėjami pajamų srautai, stabili reguliacinė aplinka, investicinis skolinimosi reitingas ir lyderystė tvarumo (ESG) srityje – visa tai leidžia siekti grąžos investuotojams.

Investavimo į infrastruktūros objektus strategija paremta labai ilgo laikotarpio investavimu ir aukštos kokybės, esminiais (angl. core) infrastruktūros objektais EBPO valstybėse narėse. Didžiąją dalį portfelio sudaro tokie objektai, kaip mokami keliai, produktotiekiai, oro ir vandens uostai, produktų terminalai, duomenų centrai.

Bendrovės „INVL Asset Management“ valdomo fondo „INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ vienetus platina INVL Šeimos biuras ir tą daro periodiškai.

Minimali investavimo į  „INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ suma siekia 145 tūkst. JAV dolerių. Bendra fondo veiklos trukmė – 50 metų, tačiau investuotojams numatomos ankstesnio investicijos realizavimo galimybės.

Apie INVL grupę

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 290 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,7 mlrd. eurų vertės turto. Jau daugiau kaip 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.