INVL Logo

INVL Šeimos biuras teiks investicines paslaugas ir Latvijoje

Pirmaujančiai turto valdymo grupei Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti finansų maklerio įmonė „INVL Financial Advisors“, valdanti prekės ženklą INVL Šeimos biuras, įsteigė filialą Latvijoje investicinėms paslaugoms teikti.

„INVL Financial Advisors“ veiklą Latvijoje pradeda gavus tam Latvijos finansų rinkų priežiūros institucijos leidimą.

„Iki šiol INVL Šeimos biuro teikiamos investicinės paslaugos buvo pasiekiamos fiziniams ir juridiniams asmenims, kurie reziduoja Lietuvoje. Gautas leidimas teikti paslaugas Latvijoje leis įsitvirtinti šioje rinkoje ir pristatyti didelį kapitalą sukaupusioms šeimoms išskirtinius investicinius sprendimus, kuriančius finansinę gerovę bent kelioms kartoms į priekį“, – teigia INVL Šeimos biuro vadovė Asta Jovaišienė.

„INVL Financial Advisors“, valdanti prekės ženklą INVL Šeimos biuras, buvo įsteigta 2015 metais. Įmonė yra vienas didžiausių daugiašeimių šeimos biurų Lietuvoje, prižiūrinti daugiau kaip  800 mln. eurų vertės klientų turtą. INVL Šeimos biuras rengia ir atnaujina investavimo strategijas fiziniams ir juridiniams asmenims, analizuoja trečiųjų šalių produktus ir paslaugas, atstovauja klientams bendraujant su tokių produktų  ir paslaugų tiekėjais, teikia paveldėjimo planavimo ir kitas investicines paslaugas.

Filialas Latvijoje investicines paslaugas teiks su prekės ženklu INVL Family Office. Filialui vadovaus Andrejs Martinovs.

„Pasiturinčių gyventojų Latvijoje kasmet daugėja, todėl didėja nekasdienių investicinių ir turto valdymo sprendimų poreikis. INVL Šeimos biuras, turintis ilgametę patirtį finansų ir investavimo srityse, laiku įžvelgė kaimyninės šalies rinkos poreikius. Tikiu, kad atidarę filialą Latvijoje, pakelsime kokybės ir paslaugų lygio kartelę ir tapsime vienais geriausių turto valdymo patarėjų išskirtinių investicinių sprendimų ieškantiems Latvijos gyventojams“, – sako INVL Šeimos biuro filialo Latvijoje vadovas A. Martinovs.

Apie „Invalda INVL“ grupę

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse, veikianti daugiau kaip 30 metų. Atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Mūsų grupės valdomas daugiau kaip 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Grupės veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.