INVL Logo

„MiniVet“ įsigijo Vilniaus veterinarijos kliniką „DiVet“

Pirmaujantis Baltijos šalyse privataus kapitalo fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ didina investicijas į veterinarijos klinikų tinklą – dvi klinikas turinti portfelio įmonė „MiniVet“ įsigijo Vilniuje veikiančią veterinarijos kliniką „DiVet“. Tai – jau antroji fondo investicija į veterinarijos klinikų tinklo Lietuvoje plėtrą.

„DiVet“ veterinarijos klinika sostinės Antakalnio mikrorajone jau yra sukaupusi daug patirties ir turi platų lojalių klientų ratą. Tapusi „MiniVet“ tinko dalimi, „DiVet“ klientams ir jų augintiniams galės pasiūlyti dar platesnį paslaugų spektrą, o klinikoje dirbantys šios srities profesionalai ir toliau užtikrins aukščiausio lygio veterinarinių paslaugų teikimą“, – teigia „MiniVet“ direktorė ir veterinarijos gydytoja Lina Gaižutienė.

100 proc. „Divetos veterinarija“ akcijų fondo įmonei pardavė bendrovės įkūrėja ir direktorė Diana Suchocka, po sandorio toliau liekanti dirbti klinikos vadovės ir praktikuojančios veterinarijos gydytojos pareigose.

„Prisijungiame prie stiprų investuotojo užnugarį turinčio tinklo ir tai  atveria klinikai daugiau augimo perspektyvų ir sukuria palankias sąlygas stiprinti užimamas pozicijas rinkoje. Ir toliau klinikos darbuotojai sieks maksimaliai atsiliepti augintinių poreikiams“, – sako D. Suchocka.

2017 metais įkurta veterinarijos klinika specializuojasi vidaus ligų diagnostikos ir gydymo, onkologijos, odontologijos, dermatologijos, chirurgijos, traumatologijos, neurologijos, parazitologijos ir mikrobiologijos srityse. Klinika taip pat teikia echoskopijos, gyvūnų čipavimo, kraujo ir šlapimo tyrimų, histologijos, citologijos ir deguonies terapijos paslaugas.

Be „DiVet“ klinikos Antakalnyje, „MiniVet” dar priklauso dvi Vilniaus Lazdynėlių ir Pilaitės mikrorajonuose veikiančios veterinarijos klinikos. „MiniVet” klinikos Lazdynėliuose ir Pilaitėje teikia platų veterinarinės priežiūros paslaugų spektrą, taip pat siūlo platų veterinarinės vaistinės ir gyvūnų maisto prekių asortimentą bei turi savo elektroninę parduotuvę.

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ jau yra investavęs į septynias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos, inžinerinių paslaugų, aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo), veterinarijos paslaugų bei kosmetikos ir higienos priemonių gamybos srityse. Fondą valdo Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL.

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra pirmaujantis Baltijos šalyse privataus kapitalo fondas, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF).

EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, kuris yra Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą.

Fondas siekia suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10-30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis.

Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Fondas jau yra investavęs į septynias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos, inžinerinių paslaugų, aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo), veterinarijos paslaugų bei kosmetikos ir higienos priemonių gamybos srityse.

Fondą valdo Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL. Šios grupės įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 300 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 2 mlrd. eurų vertės turto. Jau daugiau nei 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.