INVL Logo

Naujas fondas „INVL Partner Global Real Estate Fund I“ iš investuotojų pritraukė 9,13 mln. JAV dolerių

Baltijos šalyse pirmaujančios  alternatyvaus turto valdytojos „INVL Asset Management“ šių metų sausį įsteigtas atviro tipo informuotiesiems investuotojams skirtas fondas „INVL Partner Global Real Estate Fund I“ iš investuotojų pritraukė 9,13 mln. JAV dolerių. Šis fondas investuoja į vienos didžiausių pasaulyje nekilnojamojo turto (NT) valdymo bendrovių „Brookfield Asset Management“ valdomus fondus.

Fondo investicinius vienetus platino INVL Šeimos biuras. Minimali investavimo į šį fondą suma yra 145 tūkst. JAV dolerių.

„Suteikiame galimybę investuotojų bendruomenei plėsti investavimo geografiją. Pirmieji klientai tuo jau pasinaudojo ir suskubo investuoti į gerokai atpigusį pasaulinės klasės NT, esantį JAV. Kita gera naujiena visiems besidomintiems – „INVL Partner Global Real Estate Fund I“ ir toliau bus platinamas INVL Šeimos biuro bei leis investuotojams nukreipti dalį investicinio turto į dinamišką JAV NT rinką“, –  teigia INVL Šeimos biuro vadovė Asta Jovaišienė.

Naujasis neribotos veiklos termino „INVL  Asset Management” fondas siekia padidinti ilgalaikę fondo dalyvių kapitalo vertę ir kartu sudaryti galimybę investuotojams gauti periodinių pajamų iš fondo turto.

„Pirmieji Baltijos šalyse pasiūlėme investuotojams įdarbinti lėšas į vienos didžiausių pasaulyje NT valdytojų valdomus fondus. „Brookfield Asset Management“ JAV ir Vakarų Europoje valdo per 200 mlrd. JAV dolerių vertės įvairaus NT, į kurį investuodami investuotojai gali diversifikuoti  investicijas“, – sako „INVL Asset Management“ vadovas Paulius Žurauskas.

NYSE biržoje kotiruojamos „Brookfield Asset Management“ kartu su susijusiomis įmonėmis valdomas turtas 2024-ųjų pradžioje sudarė daugiau nei 850 mlrd. JAV dolerių, iš jų valdomas NT – 271 mlrd. JAV dolerių, o pagal valdomo NT vertę bendrovė buvo trečia pasaulyje.

Apie „INVL Asset Management“ 

„INVL Asset Management“ yra pirmaujanti alternatyvaus turto valdytoja Baltijos šalyse. Siekiame geriausio rizikos ir grąžos santykio investuotojams bei daryti teigiamą ekonominį poveikį savo regionui.

Esame „Invalda INVL“ grupės, veikiančios daugiau kaip 30 metų, dalis. Mūsų grupės valdomas daugiau kaip 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančiąją energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Mūsų veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus. Daugiau informacijos www.invl.com.

Svarbi informacija 

Tai yra informacinio pobūdžio rinkodaros pranešimas, kuris nėra ir negali būti traktuojamas kaip siūlymas (oferta) pirkti kolektyvinio investavimo subjekto vienetus, investavimo rekomendacija ar investicinis tyrimas, nes nėra rengiamas atsižvelgiant į bet kokių konkrečių individualių investuotojų investavimo tikslus, finansinę situaciją ar poreikius.

Investuodami investuotojai prisiima su investavimu susijusią riziką. Investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi, investuotojas gali atgauti mažiau, nei investavo. Investicijų praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, potencialūs investuotojai turi patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti investicijų tinkamumą jiems, su investavimu susijusius mokesčius, atkreipti dėmesį į visas su investavimu susijusias rizikas bei atidžiai perskaityti atitinkamo kolektyvinio investavimo subjekto taisykles, prospektą ir kitus dokumentus.

Šiame pranešime nurodyto kolektyvinio investavimo subjekto vienetai gali būti platinami išimtinai informuotiesiems investuotojams, kaip jie apibrėžti LR informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatyme, su visais jo pakeitimais ir papildymais, ir negali būti platinami bei perleidžiami jokiems kitiems asmenims, neatitinkantiems informuotojo investuotojo kriterijų.