INVL Logo

GYVYBĖS DRAUDIMAS

Gyvybės draudimą verslą valdome nuo 2022 m. liepos 1 d., kai sėkmingai įgyvendinome vienos didžiausių Suomijoje gyvybės draudimo kompanijos verslo Baltijos šalyse įsigijimą.

Augantis „Invalda INVL“ grupei individualių ir institucinių klientų patikėtas valdyti turtas bei didžiausia Baltijos šalyse su tuo dirbanti komanda leidžia didinti investicijas ir į „namų rinkoje“ veikiančias ir besikuriančias įmones bei verslus. Tai daro teigiamą įtaką Baltijos regiono plėtrai bei augimui.

Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo verslai turi daug panašumų, todėl tikime, kad sandoris kuria vertę visoms suinteresuotoms šalims.

„INVL Life“ – gyvybės draudimo bendrovė

Grupės įkurta bendrovė „INVL Life“, turinti 48 mln. eurų įstatinį kapitalą – tai didžiausias įstatinis kapitalas tarp Baltijos šalyse registruotų gyvybės draudimo bendrovių, ir gavusi  pirmąją gyvybės draudimo įmonės licenciją šalyje per pastarąjį dvidešimtmetį, perėmė daugiau nei 29 tūkst. klientų ir 150 mln. eurų jų turto turintį gyvybės draudimo verslą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje kartu su šių filialų darbuotojais.

Sujungę „Invalda INVL“ grupės 30 metų investavimo patirtį ir skandinaviškas gyvybės draudimo kompetencijas bei tradicijas Baltijos šalyse, siekiame padėti žmonėms užtikrinti savo ir artimųjų finansinę gerovę bei saugumą įvairiais jų gyvenimo etapais ir prisidėti prie darbdavių socialinės atsakomybės – siūlyti sprendimus, padedančius organizacijoms pasirūpinti darbuotojų ilgalaike motyvacija ir finansiniu saugumu.

Gyvybės draudimo produktai

  • Gyvybės draudimas (be kaupimo)
  • Investicinis gyvybės draudimas
  • Investavimas (be draudimo apsaugų)

Papildomos draudimo apsaugos:

  • Kritinių ligų draudimas
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas