INVL Logo

„Invalda INVL“ didina įmonės „INVL Life“ įstatinį kapitalą iki 48 mln. eurų

Turto valdymo grupė „Invalda INVL“ didina įmonės „INVL Life“, siekiančios draudimo įmonės licencijos, įstatinį kapitalą nuo 7,5 mln. eurų iki 48 mln. eurų. Tai – didžiausias įstatinis kapitalas tarp Baltijos šalyse registruotų gyvybės draudimo bendrovių.

„INVL Life“ lėšos bus investuojamos į įvairius vertybinius popierius, iš kurių dalį sudaro „Invaldos INVL“ grupės valdomos investicijos.

„Žengiame dar vieną žingsnį, ruošdamiesi perimti įsigyjamą gyvybės draudimo verslą. Žiūrime į ilgalaikę perspektyvą ir suformuojame įstatinį kapitalą, kurio dydis būtų pakankamas „Mandatum Life“  draudimo portfelio perėmimui ir tolimesniam gyvybės draudimo verslo vystymui“, – sako „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

Praėjusių metų rugpjūtį įsteigta „INVL Life“ kreipėsi į Lietuvos banką dėl draudimo įmonės licencijos suteikimo.

„Invalda INVL“, norėdama klientams pasiūlyti daugiau jų finansinį saugumą ir gerovę užtikrinančių sprendimų praėjusių metų birželio 15 d. su „Mandatum Life Insurance Company Limited” pasirašė gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse įsigijimo sutartį.

Praėjusių metų spalį „Invalda INVL“ gavo Konkurencijos tarybos leidimą vykdyti draudimo verslo įsigijimo sandorį. Šiuo metu laukiama kitų Baltijos šalių ir Suomijos priežiūros institucijų reikiamų licencijų ir leidimų ir, kaip planuota, sandorį numatoma užbaigti iki šių metų vidurio.

Užbaigus sandorį, „INVL Life“ perims visą „Mandatum Life“ draudimo verslą Baltijos šalyse, į kurį įeina apie 30 tūkst. Latvijos, Lietuvos bei Estijos filialų klientų, jų draudimo portfelis, darbuotojai, dirbantys Baltijos šalių filialuose, komercinės sutartys bei kitas su filialų veikla susijęs turtas ir įsipareigojimai.

Apie „Invalda INVL

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė, atvira, auganti, investuojanti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 250 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,5 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos. „Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.