INVL Logo

„Invalda INVL“ grupė pardavė Šiaulių banko akcijų, kad neperžengtų 20 proc. akcijų paketo ribos

Pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ nusprendė parduoti dalį (1,95 mln. arba 0,29 proc. akcinio kapitalo) Šiaulių banko akcijų tam, kad neviršytų Europos centrinio banko sprendime nustatytos 20 proc. akcijų paketo ribos.

„Įvertinus turimas Šiaulių banko akcijas ir užbaigus 2021 metais paskelbtą dalies Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko akcijų paketo įsigijimą peržengtume 20 proc. ribą. Dėl to buvo priimtas sprendimas parduoti dalį Šiaulių banko akcijų. Šią savaitę per grupės bendrovę „INVL Asset Management” pardavėme beveik 1,44 mln. banko akcijų, o likusias akcijas ketiname parduoti artimiausiu metu“, – teigia „Invaldos INVL“ vadovas Darius Šulnis.

Apie „Invalda INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse, veikianti daugiau kaip 30 metų. Atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Mūsų grupės valdomas daugiau kaip 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Grupės veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. Daugiau informacijos: https://www.invaldainvl.com