INVL Logo

„Invalda INVL“ išmokės akcininkams dividendus ir tęs akcijų opcionų programą

Bendrovė „Invalda INVL“ išmokės akcininkams dividendus ir tęs akcijų opcionų programą bei suteiks galimybę jos grupės įmonių darbuotojams realizuoti anksčiau suteiktus akcijų opcionus. Toks sprendimas buvo priimtas bendrovės visuotiniame akcininkų susirinkime balandžio 30 dieną.

„Invalda INVL“ už vieną akciją išmokės 0,10 eurų dividendų, o iš viso dividendams atiteks 1,2 mln. eurų.

„Tęsiame akcijų opcionų darbuotojams programą, kurią pradėjome dar 2016 metais. Tikime, kad ši priemonė suteikia naudą tiek „Invalda INVL“ grupei, tiek programoje dalyvaujantiems darbuotojams“, – teigia „Invaldos INVL“ valdybos pirmininkas Alvydas Banys.

Šiais metais bendrovės ir grupės įmonių darbuotojai galės sudaryti naujas akcijų opcionų sutartis dėl „Invalda INVL“ akcijų įsigijimo 2027 metais. Akcijų įsigijimo tvarką ir kainą patvirtino bendrovės akcininkai.

„Invalda INVL“ ir grupės darbuotojai, pasirašę sutartis dėl akcijų opcionų dar 2021 metais, šiemet galės įsigyti ne daugiau kaip 65 070 naujai išleistų bendrovės akcijų. Iš viso grupės darbuotojai pagal opcionų programą jau įsigijo 447 179 bendrovės akcijas.

Apie „Invalda INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse, veikianti daugiau kaip 30 metų. Atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Mūsų grupės valdomas 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Grupės veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. Daugiau informacijos: https://www.invaldainvl.com.