INVL Logo

„Invalda INVL“ įsteigė įmonę „INVL Life“, kuri sieks draudimo įmonės licencijos

Turto valdymo grupė „Invalda INVL“, ruošdamasi įgyvendinti vienos didžiausių Suomijoje gyvybės draudimo kompanijos „Mandatum Life“ verslo Baltijos šalyse įsigijimo sandorį, įsteigė naują bendrovę „INVL Life“, kuri artimiausiu metu kreipsis į Lietuvos banką dėl draudimo įmonės licencijos.

Naujai bendrovei vadovauja Rasa Kasperavičiūtė. Tačiau iki sandorio įgyvendinimo pabaigos R. Kasperavičiūtės pagrindinės pareigos išlieka „Mandatum Life“ filialo vadovė. Rasa Kasperavičiūtė taip pat eis naujos įmonės valdybos pirmininkės pareigas. Kartu su ja įmonės valdyboje dalyvaus Vytenis Lazauskas, „INVL Asset Management“ finansų padalinio vadovas ir ilgametis „INVL Asset Management“ darbuotojas Martynas Samulionis, „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ vadovaujantis partneris, „INVL Baltic Forest Fund I“ investicijų komiteto pirmininkas.

Naujos įmonės įstatinis kapitalas šiuo metu yra 3,7 mln. eurų, kurį numatoma vėliau didinti.

„INVL Life“, užbaigus sandorį, perims visą „Mandatum Life“ draudimo verslą Baltijos šalyse, į kurį įeina apie 30 tūkst. Latvijos, Lietuvos bei Estijos filialų klientų, jų draudimo portfelis, darbuotojai, dirbantys Baltijos šalių filialuose, komercinės sutartys bei kitas su filialų veikla susijęs turtas ir įsipareigojimai.

„Invalda INVL“, norėdama klientams pasiūlyti daugiau jų finansinį saugumą ir gerovę užtikrinančių sprendimų šių metų birželio 15 d. su „Mandatum Life Insurance Company Limited” pasirašė gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse, veikiančio per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, įsigijimo sutartį. Sandorį planuojama užbaigti iki 2022 m. vidurio, Baltijos šalių ir Suomijos priežiūros institucijoms suteikus visas reikiamas licencijas ir leidimus.

Apie „Invalda INVL

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė, atvira, auganti, investuojanti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 240 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,3 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos. „Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.