INVL Logo

„Invalda INVL“ padidino Šiaulių banko akcijų paketą iki 18,45 proc.

Užbaigus mažmeninių verslų sujungimą, pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ įsigijo 9,39 proc. Šiaulių banko akcijų ir padidino valdomą akcijų paketą iki 18,45 proc. – tapo didžiausia banko akcininke.

Naujai išleistos Šiaulių banko akcijos perėjo „Invaldos INVL“ nuosavybėn bankui padidinus įstatinį kapitalą ir perdavus jas „Invaldai INVL“. Šios banko akcijos įtrauktos į prekybą reguliuojamoje rinkoje „Nasdaq Vilnius“.

„Investuojame į Šiaulių banką, nes tikime, kad jis ir toliau uždirbs reikšmingą pelną, sparčiai vystysis ir nuosekliai augs tapdamas geriausiu banku jį pasirenkantiems klientams, komandos nariams ir investuotojams“, – sako „Invaldos INVL“ vadovas Darius Šulnis.

2024 metais, įgyvendinus kitus skelbtus numatomus akcijų įsigijimo sandorius, „Invalda INVL“ ketina padidinti turimą Šiaulių banko akcijų dalį, bet ne daugiau kaip iki 20 procentų.

„Invalda INVL“ ir Šiaulių bankas pagrindinę sutartį (angl. Master Agreement) dėl „“Invaldos INVL” netiesiogiai valdomų mažmeninių klientų turto valdymo ir gyvybės draudimo verslų sujungimo su Šiaulių banko grupe pasirašė 2022 metų lapkričio 22 dieną. Mažmeniniai verslai buvo sujungti šių metų gruodžio 1 dieną, tačiau galutiniam 41,8 mln. eurų vertės sandorio užbaigimui Šiaulių bankas turėjo išleisti naują tikslinę akcijų emisiją, kurią, mokant po 0,645 euro už akciją, išpirko „Invalda INVL“.

„Invalda INVL“ grupė ir toliau valdo alternatyvių investicijų fondus, kitas investicijas ir teikia šeimos biuro paslaugas.

Apie „Invalda INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse, veikianti daugiau kaip 30 metų. Atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Mūsų grupės valdomas daugiau kaip 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Grupės veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. Daugiau informacijos: https://www.invaldainvl.com