INVL Logo

„Invalda INVL“ pardavė „Inservis“ grupę

Viena didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ ir įmonių grupė „Civinity“ sėkmingai užbaigė 2021 m. gruodžio 28 d. sudarytą sandorį dėl „Invalda INVL“ valdomos „Inservis“ grupės pardavimo. Sutarties užbaigimui buvo gautas Konkurencijos tarybos leidimas ir įvykdytos kitos išankstinės sąlygos. „Inservis“ grupę sudaro UAB „Inservis“, „Priemestis“, „Jurita“ ir „SIA Inservis“, kurių 100 proc. akcijų buvo perleista „Civinity“ už bendrą 7,2 mln. eurų kainą.

„Invalda INVL“ valdoma „Inservis“ įmonių grupė teikia daugiafunkcinių pastatų bei daugiabučių administravimo, inžinerinių sistemų ir teritorijų priežiūros bei kitas pastatų valdymo paslaugas. „Inservis“ įmonių grupė veiklą vykdo Lietuvoje ir Latvijoje, prižiūrimas negyvenamų patalpų plotas viršija 2,4 mln. kvadratinių metrų, o prižiūrimas gyvenamųjų patalpų plotas yra arti 740 tūkst. kvadratinių metrų.

„Parduodame šį pelningą, bet „Invaldos INVL” mastu nedidelį verslą, veikiantį nuo 2003 metų. Parduodame jį patyrusiam ir būtent pastatų priežiūros paslaugose besispecializuojančiam rinkos žaidėjui, kuris turėtų atverti naujas galimybes komandai bei verslui augti. O mes ir toliau visą savo dėmesį skirsime pagrindinei turto valdymo veiklai“, – sako „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

„Džiaugiamės, kad įmonės vadovė subūrė profesionalių darbuotojų komandą, kuri rūpinasi klientais. Tikime, kad įsiliejimas į „Civinity“ grupę dar labiau pakels profesionalumą ir kompetenciją bei užtikrins aukščiausio lygio paslaugų klientams teikimą“, – sako „Inservis“ grupės valdybos pirmininkas Nerijus Drobavičius.

„Inservis“ grupės apyvarta 2021 m. sudarė 9,11 mln. eurų, praėjusių metų pabaigos duomenimis, dirbo 320 darbuotojų.

„Civinity“ grupės įmonės, vykdančios daugiafunkcinių pastatų ir daugiabučių administravimo veiklą Baltijos šalyse ir Jungtinėje karalystėje, bus apjungtos su „Inservis“ grupės įmonėmis. Šis apjungimas leis „Civinity“ prižiūrimų pastatų plotą padidinti ketvirtadaliu, iki 12,5 milijonų kv. m., taip pat praplėsti įmonės veikimo teritoriją, praplės ir sustiprins valymo paslaugų veiklą. Pastatus prižiūrinčios įmonės ir toliau veiks dviem skirtingais pavadinimais: „Inservis“ ir „Civinity“.

„Džiaugiamės komanda, kuri prisijungs prie „Civinity” profesionalų , pasidalins savo gerąja praktika ir tai leis mums kartu, dar geriau, aptarnauti klientus. Apjungdami „Civinity” ir „Inservis” pajėgumus mes nuosekliai vykdome numatytus plėtros planus, optimizuojame verslus ir kryptingai judame pridėtinės vertės kūrimo miestui ir žmonėms keliu. Skaitmenizuojame ir siekiame palengvinti visus su nekilnojamu turtu, jo aplinka ir valdymu susijusius įpročius“, – sako Deividas Jacka, „Civinity“ grupės akcininkas ir generalinis direktorius.

Sandoryje pardavėjui atstovavo finansų patarėjai „Oaklins“.

Apie „Invaldą INVL

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė, atvira, auganti, investuojanti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 260 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,6 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.

Apie „Civinity

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. Bendrovė jungia 33 įmones, kurios bendrai prižiūri 5,6 mln. kv. m. gyvenamųjų namų ploto ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinierinių sistemų įvairiuose Europos miestuose. „Civinity“ grupės komandoje dirba daugiau kaip 1 600 darbuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje. 2021 metais „Civinity“ pajamos siekė 48,629 mln. eurų, o pelnas prieš apmokestinimą 1,726 mln. eurų. 2021 m. spalio viduryje „Civinity“ sėkmingai išplatino 8 mln. eurų vertes obligacijų emisiją.