INVL Logo

„Invalda INVL“ pasirašė 6,3 mln. eurų kredito linijos sutartį su „Luminor“

Pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė „Invalda INVL“ pasirašė 6,3 mln. eurų kredito linijos sutartį su „Luminor“ banku.

Kredito linijos lėšomis pagal poreikį bus galima naudotis vienerius metus. Už numatytą „Luminor“ finansavimą būtų įkeičiamos „Invaldos INVL“ turimos laisvos Šiaulių banko akcijos.

„Šiuo metu neturime poreikio pasinaudoti šiomis lėšomis, tačiau esamomis rinkos sąlygomis norime turėti daugiau rezervų, kuriuos esant tinkamoms aplinkybėms panaudotume investicijoms“, – sako „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

„Šis sandoris pažymi dviejų finansų rinkose veikiančių institucijų bendradarbiavimą. Tikime, kad suteikiamos lėšos mūsų partneriams užtikrins daugiau lankstumo priimant investicinius sprendimus“, – sako „Luminor“ banko verslo bankininkystės vadovas Jonas Urbonas.

Apie „Invaldą INVL

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė: atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 290 tūkst. individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti daugiau nei 1,7 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų, investiciniai fondai ir gyvybės draudimo kryptys, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos. 

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. 

Apie „Luminor“ 

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.