INVL Logo

„Invalda INVL“ pasirašė darbuotojų akcijų opcionų sutartis

Pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ pasirašė su darbuotojais akcijų opcionų sutartis dėl 40 862 bendrovės akcijų įsigijimo ateityje.

Šiemet sudarytų opcionų sutarčių pagrindu 2025 metais „Invaldos INVL“ ir įmonių, kurių daugiau kaip 50 proc. akcijų priklauso akcinei bendrovei „Invalda INVL“, darbuotojai turės teisę įsigyti 0,29 eurų nominalios vertės akcinės bendrovės „Invalda INVL“ akcijų, už kiekvieną įsigyjamą akciją mokant fiksuotą 1 euro kainą.

„Tęsiame ilgalaikę praktiką suteikti darbuotojams palankias galimybes įsigyti akcijų opcionų ir tapti bendrovės akcininkais. Skatinimas opcionais yra laikomas vienu iš labiausiai darbe motyvuojančių finansinių veiksnių, kuriančių abipusę ilgalaikę naudą tiek darbdaviui, tiek darbuotojui siekiant bendrų tikslų. Tai yra ypač svarbu mūsų versle, kuriame augimas ir sėkmė neatsiejami nuo darbuotojų profesionalumo bei motyvacijos“, – sako „Invaldos INVL“ valdybos pirmininkas Alvydas Banys.

Sprendimas ir šiais metais darbuotojams siūlyti sudaryti opcionų sutartis dėl ne daugiau kaip 50 tūkst. bendrovės akcijų įsigijimo buvo priimtas šių metų balandžio 30 d. vykusiame „Invaldos INVL“ eiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime. Jame taip pat buvo patvirtinta darbuotojų akcijų pagal opcionų sutartis įsigijimo kaina.

Iš viso nuo 2016 metų, įskaitant šiemet pasirašytas sutartis, grupės darbuotojai yra sudarę akcijų opcionų sutarčių dėl 686 924 „Invaldos INVL“ akcijų, iš kurių jau įsigijo 260 926 vienetus akcijų.

Šių metų gegužę „Invaldos INVL“ įstatinis kapitalas išaugo iki 3 493 935 eurų. Įstatinis kapitalas buvo padidintas išleistomis 69 479 paprastosiomis vardinėmis akcijomis, kurias pasirašė ir apmokėjo „Invaldos INVL“ grupės darbuotojai realizuojant 2019 metais jiems suteiktus opcionus.

Apie „Invaldą INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė, atvira, auganti, investuojanti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje ir Latvijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 260 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,6 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų ir investiciniai fondai, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos. 

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.