INVL Logo

„Invalda INVL“ pasirašė su darbuotojais akcijų opcionų sutartis

Pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse „Invalda INVL“ pasirašė su darbuotojais akcijų opcionų sutartis dėl 24 372 bendrovės akcijų įsigijimo ateityje.

Šiemet sudarytų opcionų sutarčių pagrindu 2027 metais bendrovės ir grupės įmonių, kurių daugiau kaip 50 proc. akcijų priklauso „Invaldai INVL“, darbuotojai turės teisę įsigyti 0,29 eurų nominalios vertės „Invaldos INVL“ akcijų už kiekvieną mokant fiksuotą 1 euro kainą. Kaina už akciją būtų atitinkamai mažesnė, jei per trejų metų laikotarpį būtų mokami dividendai.

„Nuosekliai laikomės praktikos suteikti darbuotojams palankias galimybes įsigyti akcijų opcionų ir tapti įmonės  akcininkais. Mūsų verslo augimas tampriai susijęs su darbuotojų profesionalumu ir motyvacija, o skatinimas opcionais kuria abipusę ilgalaikę naudą siekiant bendrų tikslų“, – sako „Invaldos INVL“ valdybos pirmininkas Alvydas Banys.

Akcijų opcionų įsigijimo tvarką ir kainą patvirtino šių metų balandžio 30 dieną vykęs „Invaldos INVL“ akcininkų susirinkimas.

Iš viso nuo 2016 metų, įskaitant šiemet pasirašytas sutartis, kuriose akcijų kiekis yra nurodytas, bendrovės ir grupės įmonių darbuotojai yra sudarę akcijų opcionų sutarčių dėl  767 642 „Invaldos INVL“ akcijų.

Apie „Invalda INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti turto valdymo grupė Baltijos šalyse, veikianti daugiau kaip 30 metų. Atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Mūsų grupės valdomas 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Grupės veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. Daugiau informacijos: https://www.invaldainvl.com.