INVL Logo

„Invalda INVL“ užbaigė gyvybės draudimo verslo įsigijimo sandorį

Pirmaujanti Baltijos šalyse turto valdymo grupė „Invalda INVL“ tampa investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupe, sėkmingai užbaigdama „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse įsigijimą.

Valdydama gyvybės draudimo ir investicijų valdymo verslus, esamiems ir naujiems klientams INVL grupė galės pasiūlyti dar daugiau jų poreikius atitinkančių produktų ir sprendimų.

„Siekiame būti pirmuoju ir geriausiu klientų pasirinkimu, galvojant apie jų ilgalaikį finansinio saugumo užtikrinimą bei investicijas. Augantis valdomo turto portfelis leis padidinti investicijas į Baltijos šalių ekonomikas bei tarptautines rinkas. Esame dėkingi „Mandatum Life“ komandai už sėkmingo verslo išvystymą bei korektiškumą ir profesionalumą, įgyvendinant portfelio perdavimą. Sandoris atneša sinergijas ir atveria galimybes spartesnei mūsų plėtrai visose trijose Baltijos šalyse“,–  sakė „Invaldos INVL“ prezidentas Darius Šulnis.

„Invaldos INVL“ įsteigta įmonė „INVL Life“, kuri perima draudimo verslą, turi 48 mln. eurų įstatinį kapitalą – tai didžiausias įstatinis kapitalas tarp Baltijos šalyse registruotų gyvybės draudimo bendrovių. Be to, „INVL Life“ gavo pirmąją gyvybės draudimo įmonės licenciją Lietuvoje per pastarąjį dvidešimtmetį.

„Tai buvo glaudaus bendradarbiavimo su „Invalda INVL“ metai ir džiaugiamės, kad sandorio procesai vyko sklandžiai. Didžiuojamės klientų pasitenkinimu mūsų teikiamomis paslaugomis ir darbuotojų profesionalumu.  Klientai ir toliau gali jomis džiaugtis, dabar kartu su „Invaldos INVL“ profesionalais, išmanančiais savo namų regioną. „Invalda INVL“ įsipareigojo plėtoti verslą ir gali pasiūlyti sinergiją klientams. Mes savo dėmesį sutelksime Suomijoje, taip pat užsienyje su institucinių klientų turto valdymu“, – sakė Sanna Rajaniemi, už „Mandatum“ operacijas Baltijos šalyse atsakinga vyresnioji viceprezidentė.

Bendrovė „INVL Life“,  gavus visas reikiamas Baltijos šalių ir Suomijos priežiūros institucijų licencijas bei leidimus, nuo liepos 1 d.  perima daugiau nei 29 tūkst. klientų ir 150 mln. eurų  turto turintį „Mandatum Life” gyvybės draudimo verslą, vykdytą per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kartu su šių filialų darbuotojais, komercinėmis sutartimis, kitu turtu ir įsipareigojimais.

„INVL Life“ vadovauja Rasa Kasperavičiūtė, iki šiol buvusi ir „Mandatum Life“ Lietuvos filialo vadove. R. Kasperavičiūtė taip pat eina įmonės valdybos pirmininkės pareigas. Kartu su ja „INVL Life“ valdyboje dalyvauja Vytenis Lazauskas, grupės finansų vadovas ir ilgametis INVL darbuotojas Martynas Samulionis, „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ vadovaujantis partneris.

Sujungę INVL grupės 30 metų investavimo patirtį ir šiaurės šalių gyvybės draudimo kompetencijas bei tradicijas Baltijos šalyse, INVL padeda žmonėms užtikrinti savo ir artimųjų finansinę gerovę bei saugumą įvairiais jų gyvenimo etapais: tarp savo teikiamų ilgalaikio investavimo bei pensijų kaupimo paslaugų, jau siūlomos ir gyvybės , investicinio gyvybės draudimo bei papildomų apsaugų, tokių kaip kritinių ligų bei nelaimingų atsitikimų draudimo, paslaugos visose Baltijos šalyse.

Apie „Invaldą INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė: atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 290 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti daugiau nei 1,7 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų, investiciniai fondai ir gyvybės draudimo kryptys, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų.