INVL Logo

„Invaldos INVL“ akcininkai spręs dėl akcijų opcionų į Šiaulių banko grupę persikeliantiems INVL grupės darbuotojams

Bendrovės „Invalda INVL“ akcininkai spręs dėl akcijų opcionų sutarčių su į Šiaulių banko grupę persikeliančiais  INVL grupės įmonių darbuotojais sudarymo ir bendrovės akcijų įsigijimo 2027 metais tvarkos bei kainos. Dėl to bus balsuojama šių metų lapkričio 22 dieną rengiamame „Invaldos INVL“ akcininkų susirinkime.

Siūlymas dar 2023 metais daliai INVL grupės įmonių darbuotojų suteikti galimybę sudaryti opcionų sutartis teikiamas įgyvendinant pernai lapkričio 22-ąją sudarytą „Invaldos INVL“ netiesiogiai valdomų mažmeninių klientų turto valdymo ir gyvybės draudimo verslų sujungimo su Šiaulių banko grupe sandorį. Šį sandorį tikimasi užbaigti dar šiais metais, gavus reikalingus institucijų leidimus.

Teise pasirašyti „Invaldos INVL“ akcijų opcionų sutartis galės pasinaudoti į Šiaulių banką ir jo antrines įmones persikeliantys bendrovių UAB „INVL Asset Management“, „INVL Life“, UADB ir FMĮ „INVL Financial Advisors“ darbuotojai, kurie gaus premijas už 2023 metus. „Invalda INVL“ mažmeniniame versle dirba apie 200 žmonių.

„Vertiname darbuotojų indėlį ir jų pasiektus rezultatus tiek per darbo INVL grupėje metus, tiek ruošiantis sujungimo sandorio užbaigimui. Opcionai į Šiaulių banko grupę persikeliantiems INVL grupės įmonių darbuotojams būtų suteikiami kaip kintama atlygio dalis už 2023 metus“, – sako „Invaldos INVL“ valdybos pirmininkas Alvydas Banys.

Iš viso nuo 2016 metų, įskaitant šiais metais pasirašytas sutartis, kuriose akcijų kiekis yra nurodytas, INVL grupės darbuotojai yra sudarę akcijų opcionų sutarčių dėl 734 818 „Invaldos INVL“ akcijų, iš kurių jau įsigijo 447 179 vienetus akcijų.

Apie „Invaldą INVL“

„Invalda INVL“ yra pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė: atvira, auganti ir savo veikla kurianti gerovę žmonėms. Grupės įmonės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, teikia paslaugas daugiau kaip 300 tūkst. individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti daugiau nei 2 mlrd. eurų skirtingose turto klasėse, tokiose kaip pensijų, investiciniai fondai ir gyvybės draudimo kryptys, individualūs portfeliai, privataus kapitalo ir kitos alternatyvios investicijos.

„Invaldos INVL“ akcijomis „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje prekiaujama nuo 1995 metų. „Invaldos INVL“ nuosavas kapitalas 2023 metų birželio pabaigoje siekė 129,8 mln. eurų.