INVL Logo

INVL įsteigė alternatyvių investicijų fondą, į kurį...

Viena pirmaujančių Lietuvoje turto valdymo bendrovių „INVL Asset Management“ įsteigė mažmeniniams investuotojams skirtą „INVL Alternatyvių investicijų fondą“, į kurį bus galima investuoti nuo 5 tūkst. eurų. Tai pirmasis INVL fondas, suteikiantis galimybę mažmeniniam investuotojui investuoti į alternatyvias turto klases.

Daugiau

„InMedica“ įsigijo „Kauno implantologijos centrą“

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ įsigijo Kauno implantologijos centrą, teikiantį odontologijos, burnos chirurgijos ir dantų implantavimo paslaugas. Ši investicija žymi praėjusiais metais tinklo pradėtą plėtrą odontologijos paslaugų srityje.

Daugiau

„InMedica“ pasirašė Joniškio medicinos klinikos...

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ pasirašė Joniškyje veikiančios medicinos klinikos UAB „Saulenė“, teikiančios pirminio ir antrinio lygio sveikatos priežiūros paslaugas, įsigijimo sutartį. Tai pirmoji „InMedica“ investicija Joniškio regione. 

Daugiau

„Mundus Bridge Finance“ investuoja 10 mln. eurų į...

Verslo paskolas teikiantis „Finpro“ pasirašė sutartį su privačios skolos fondu „Mundus Bridge Finance“ dėl 10 mln. eurų dydžio obligacijų programos. Fondo pritrauktas lėšas „Finpro“ skirs smulkaus ir vidutinio verslo finansavimui, teikiant faktoringo, verslo paskolų, lizingo ir ilgalaikės turto nuomos paslaugas.

Daugiau

„INVL Baltic Real Estate“ viešina administracinio...

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ Vilniaus miesto savivaldybei svarstyti pateikė kartu su projektavimo įmone „Viltekta“ parengtus administracinio pastato sostinės senamiestyje,  Palangos g. 4 / Vilniaus g. 33, rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus. Viešas projekto pristatymas visuomenei įvyks šių metų sausio 20 d.

Daugiau

„Montuotojo“ vadovu paskirtas N. Eidukevičius

Vienos didžiausių Lietuvoje pramoninės statybos ir metalo apdirbimo įmonės „Montuotojas“ vadovu paskirtas Nerijus Eidukevičius.

Daugiau

„InMedica“ įsigijo plastinės chirurgijos centrą Kaune

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ įsigijo privatų Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centrą Kaune, kuriame teikiamos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugos. Ši investicija, pasak „InMedica“ atstovų, atspindi itin sparčiai augantį šių paslaugų poreikį rinkoje.

Daugiau

Litagros grupė perka žemės ūkio bendrovę Noragra

Viena didžiausių žemės ūkio verslo grupių „Litagra“ iš Norvegijos investuotojų perka 100 proc. Šakių rajone veikiančios bendrovės „Noragra“ akcijų ir taip plečia grupės veiklą.

Daugiau

„Mundus Bridge Finance“ investuoja 10 mln. eurų į...

Privačios skolos fondas „Mundus Bridge Finance“ pasirašė sutartį dėl 10 mln. eurų dydžio obligacijų programos su „E energija“ grupe. Tai ne tik žaliosios obligacijos (angl. green-bond), bet ir didžiausia fondo investicija šiemet.

Daugiau